Toms Gruppen A/S Toms Poland

#TomsTogether

Praktykant/Praktykantka

Historia firmy Toms sięga 1924 roku. To prawie sto lat rzemiosła, pracowitości oraz doskonałej umiejętności przewidywania i patrzenia w przyszłość. Jest to historia czekoladowych ikon, takich jak Tom’s Gold Barre, Giant Turtle i Yankie Bar. Rozmaitość i oryginalność naszych słodyczy i czekoladek od wielu lat łączy rodziny i przynosi im radość.

Mamy wielkie ambicje, widzimy szanse, a nie ograniczenia. Jesteśmy dumni z naszej duńskiej historii, a jednocześnie dostrzegamy potrzebę odnowienia oraz spełniania potrzeb naszych konsumentów i sprzedawców, a także naszych Pracowników.
Odbywając praktyki w naszej fabryce, zdobywasz doświadczenie i stajesz się częścią silnej międzynarodowej kultury z wielką pasją do naszego dziedzictwa, gdzie pracownicy o innowacyjnym nastawieniu rozwijają firmę z naciskiem na zrównoważony rozwój.

Chcesz dowiedzieć się o nas czegoś więcej, zapraszamy na nasza stronę:  Toms - History of Toms (tomsgroup.com)

TOMS Polska Sp. z o.o. tworzą dwa zakłady; fabryka w Nowej Soli, gdzie produkujemy najwyższej jakości czekoladę i praliny oraz zakład w Lesznie, gdzie zajmujemy się pakowaniem naszych słodkości. 

 

DLACZEGO WARTO ODBYĆ PRAKTYKI W TOMS?

W TOMS kierujemy się prostymi i przejrzystymi zasadami. Całościowe spojrzenie na biznes i prostota działania to nasze standardy. Dzięki praktykom w naszej fabryce, będziesz mógł/mogła zobyć praktyki między innymi w dziele HR, Jakości, Produkji, BHP. Planowania oraz Technologii Produktu. Zapewniamy, że nie będziesz nudzić się przez ten czas a zdobyta wiedza, będzie świetnym startem w zdobywaniu doświadczenia zawodowego.

Chcesz dobrze wykorzystać wakacyjny czas?

Nie chcesz odbyć praktyk stojąc przy kserze?

 

Świetnie trafiłeś/trafiłaś!

 

Kogo poszukujemy?

TOMS Polska poszukuje osób chętnych do odbycia praktyk w naszej fabryce znajdującej się w m. Nowa Sól ul. Śląska 3 lub w Lesznie ul. Okrężna 27.

 

Co oferujemy?

  • praktyki uczelniane/praktyki w celu zdobycia doświadczenia,
  • realizując praktyki uczelniane uwzględniamy programy edukacyjne poszczególnych uczelni zawarte w regulaminach praktyk,
  • praktyki w atmosferze wzajemnego szacunku,
  • praktyki z mnóstwem interesujących i inspirujących ludzi,
  • zdobycie doświadczenia będącego przepustka do przyszłej kariery i osiągnięcia zaplanowanych celów,

 

Nie zastanawiaj się, wyślij swoją aplikację!

Jednocześnie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

 

:
Region:
lubuski
wielkopolski
Typ pracy:
Staż
Dni pracy:
Dzień
Miejsce:
Nowa Sól